Napísali ste o nás

Prisla som 10min.pred vysetrenim,pani doktorka sa ma okamzite ujala.Vysetrenie prebehlo s riadnym vysvetlenim na prof.urovni.Prostredie ciste, vydezinfikovane.Som s profesionalitou a ludskym pristupom uplne spokojna.Dakujem. 

Iveta

Velka spokojnost s pani doktorkou. Vyzdvihujem odbornost a prijemny pristup. Volbu pani doktorky pri liecbe nasho syna rozhodne nelutujem. Mame to sice na dochadzanie okolo 90 km, ale sme spokojny a stoji to zato.

Lucia

Pani doktorke nemám čo vytknúť. Milá a profesionálna, pozitívne ma prekvapilo aj vybavenie ambulancie. Všetko bolo hygienicky čisté, čističky vzduchu, germicídna lampa. Parkovanie bez problémov.

Matúš

Keby sa dalo dať viac hviezdičiek, tak určite dám zase plný počet. Pani doktorka je po stránke odbornej a aj ľudskej na vysokej úrovni. Vhodná pre celú rodinu. Chodievam k nej pravidelne a nemenila by som. Vrelo odporúčam.

Anna

Pani doktorka je úžasná, 5-ročná dcérka sa najprv bála, ale pani doktorka ju krásne motivovala k spolupráci. V ambulancii má špičkové vybavenie, je veľmi precízna a dcérke spravila veľa rôznych testov aby sa uistila o diagnostickom závere. Prostredie je veľmi príjemné.

Gréta
5 / 5
Viac recenzií od našich spokojných pacientov nájdete na portáli navstevalekara.sk (Kliknite pre zobrazenie)

Ďakujeme našim klientom za návštevu, prejavenú dôveru ako i ohodnotenie našej práce a prístupu. Recenzie sú pre nás priamou spätnou väzbou a hodnotenia sú pre nás ocenením, ako aj motiváciou. Vďaka hodnoteniam vieme, že to čo robíme, vnímajú naši klienti ako profesionálne, ľudské a proklientské.

Pridajte sa i Vy k stovkám spokojných klientov a zažite to, čo iní popisujú vo svojich recenziách!